#

Trénink: Webová appka od backendu po frontend …aneb z Visual Studia do cloudu za 5 t‎‎ýdnů

  • Jsi student VŠ a zajímají tě webové aplikace?
  • Znáš základy .NET nebo JavaScriptu a chceš zjistit, jak je využít ve skutečném světě?
  • Hledáš stáž, kde nebudeš stát u kopírky, ale kde budeš pracovat na projektu?
  • Máš chuť si zažít atmosféru severské firmy a oťukat si svého možného šéfa nebo budoucí kolegy?

Přihlas se na 5 týdenní trénink a nauč se vytvořit základ pro e-shop!

  • Během pěti lekcí tě naučíme základy technologií pro tvorbu interaktivních webů (ASP .NET a React)
  • Ukážeme ti, jak vše vhodně zkombinovat a vytvoříme společně webovou aplikaci hostovanou v MS Azure
  • Naučíme tě, jak správně vytvořit API a jak je zaintegrovat do Office 365
  • Na konci tréninku se můžeš rozhodnout, jestli s námi budeš chtít spolupracovat jako stážista nebo nový kolega

ZAREGISTRUJ SE nejprve na nezávazný on-line Info meeting, na kterém ti dáme detailní informace k obsahu a rádi zodpovíme všechny tvé dotazy, ať máš možnost si vše promyslet. Na Info meeting se přihlas, i když máš jasno – dozvíš se to, jak bude celý trénink probíhat.

Trénink se bude konat v prostorách TietoEVRY v Ostravě.

Není tohle to pravé?

Nevadí! Pokud si nevybereš z nabídky stáží, kontaktuj nás i tak (zde) – třeba společně najdeme tu správnou pracovní náplň pro tvou chytrou a cílevědomou hlavu 😉

Mám zájem o tuto pozici

Podobné pozice

stáž

HLEDÁME JUNIOR C# A .NET DEVELOPERY PRO PAPÍRENSKÝ PRŮMYSL Víme, že ještě nemáte mnoho pracovních zkušeností, ale že jste odhodláni...

lokalita

Technologie

stáž

Náš Unixový tým poskytuje management Unix serverů pro různé klienty. Podporované platformy jsou RedHat a SUSE Linux, HP-UX a Solaris....

lokalita

Technologie

stáž

Připoj se k nám na výzkumném projektu 5G, kde inovujeme a testujeme cloudovou infrastrukturu 5G. JJednou z nejinovativnějších oblastí v...

lokalita

Technologie

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Nesplňuji všechny požadavky na pozici. Má cenu se i tak hlásit?

Ano! Nehledáme hotové profíky, ale lidi s otevřenou hlavou a ochotou se učit. Určitě nám pošli životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil. Pokud se nám tvoje zkušenosti a znalosti budou líbit, vše podstatné doučíme nebo ti nabídneme vhodnější pozici přesně pro tebe.

Dostanu notebook?

Ano, bez toho by to nešlo 😊

Jak je to s home-office a prací na dálku?

Home-office teamleader povolí obvykle několik týdnů poté, co se zapracuješ. Vždy ale záleží na konkrétním týmu a domluvě s nadřízeným. Tuto otázku se proto vyplatí položit přímo na pohovoru.

Jak často musím být v práci? Jak skloubím práci se školou? A můžu si dát od práce na delší dobu pauzu – třeba ve zkouškovém období?

Dohoda o pracovní činnosti, kterou při nástupu podepíšeš, dovoluje pracovat maximálně 20 hodin týdně. Je přitom jen a jen na tobě, jak si pracovní hodiny rozvrhneš – a jak se domluvíš se zbytkem týmu a jeho manažerem. Takže podle situace můžeš jeden týden pracovat na maximum a další týden se můžeš plně věnovat třeba škole. V týmech, které pracují na směny, si směny domlouváš dopředu, podle toho, jak potřebuješ.

Jak vypadají první týdny v práci?

První týden tě čekají tzv. induction days, které absolvuješ spolu s ostatními stážisty nastupujícími v daný měsíc. Abys poznal, jak v TietoEVRY fungujeme, budeš k nám do firmy docházet na společná školení. Stážisty na technických pozicích čeká také technické školení. Aby šlo vše hladce a měl jsi někoho, kdo ti pomůže rychle se zorientovat a odpoví na vše, co tě zajímá, dostaneš přiděleného “buddyho“ – člověka, který ti vše osobně ukáže, vysvětlí a zasvětí tě. S otázkami ohledně stáže se můžeš obracet i na studentskou komunitu.

Jak můžu rozvíjet v TietoEVRY svou kariéru během stáže – a po ní?

Můžeš se posouvat v rámci jednoho týmu (zajímavější a složitější úkoly, více zodpovědnosti) nebo můžeš klidně přejít i do jiného týmu na zcela odlišnou pozici. Pokud si vzájemně „sedneme“ a ty k nám nastoupíš na plný úvazek, otevře se ti celý nový vesmír možností. Jak je využiješ, je jen na tobě (a tvých schopnostech).

Je možnost po stáži pokračovat na plný úvazek?

Samozřejmě! Pokud do týmu zapadneš lidsky i profesně a spolupráce ti bude vyhovovat, je plný úvazek další logický krok. Většina týmů stejně přijímá stážisty s cílem zaměstnat je později na plný úvazek. Více než polovina (v Brně dokonce 70 %) stážistů pak v TietoEVRY zůstane.