#

Stáž v Enterprise Content Management týmu

Studuješ IT? Máš zájem o placenou stáž? Nebaví tě jen teorie a chceš si vše vyzkoušet v praxi? Enterprise Content Management tým hledá stážistu na 2 dny v týdnu.

 • Zajímají tě Java, Javascript, moderní frameworky jako Spring a Angular?
 • Chtěl by sis vyzkoušet vývoj v OpenSource technologiích?
 • Spíš tíhneš k Linuxu a systémové administraci?
 • Chceš zjistit, jak vypadají moderní IT služby využívající virtualizaci a Cloud technologie včetně vývoje monitorovacích nástrojů a automatizace těchto služeb?
 • Nebaví tě jen teorie a toužíš si tyto věci vyzkoušet i v praxi na technologiích, které letí?
 • Potřebuješ si ověřit, jak jsi na tom s angličtinou?
 • Jak vypadá týmová práce v mezinárodním prostředí?
 • To vše pod dohledem zkušených profíků?

 

Enterprise Content Management tým je parta skvělých lidí, se kterými budete mít možnost zapojit se do práce na velkých řešeních pro firmy v oblasti správy a archivace podnikových dokumentů.

 

Kromě peněz Ti nabídneme i další benefity:

 • Variabilní pracovní doba s ohledem na tvoje studium, další zájmy nebo rodinu
 • Skandinávská kultura: V TietoEVRY si všichni tykáme, vzájemně se respektujeme, nebojíme se dávat si pravdivou zpětnou vazbu a dbáme na rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
 • Výhodné finanční služby a slevy pro zaměstnance od našich partnerů (bankovní účet zdarma u Raiffeisenbank, balíček O2 Family, VIP program Datart a mnoho dalších
 • Příspěvek na obědy v hodnotě 65 Kč za každý pracovní den ke mzdě
 • Vzdělávání a osobní rozvoj formou seminářů a workshop
 • Ovoce a občerstvení ZDARMA
 • Chill out & relax zóny
 • Fitko přímo v ostravské budově ZDARMA

V případě, že všechno půjde jako po másle, nabízíme naším studentům po ukončení studia možnost přechodu na hlavní pracovní poměr. Jestli tě zajímá, jak se u nás bývalým stážistům vede, podívej se například na příběh Matouše nebo Adély a Karin.

Není tohle to pravé?

Nevadí! Pokud si nevybereš z nabídky stáží, kontaktuj nás i tak (zde) – třeba společně najdeme tu správnou pracovní náplň pro tvou chytrou a cílevědomou hlavu 😉

Mám zájem o tuto pozici

Podobné pozice

stáž

Náš Unixový tým poskytuje management Unix serverů pro různé klienty. Podporované platformy jsou RedHat a SUSE Linux, HP-UX a Solaris....

lokalita

Technologie

stáž

Jsi student VŠ a zajímají tě webové aplikace? Znáš základy .NET nebo JavaScriptu a chceš zjistit, jak je využít ve...

lokalita

Technologie

stáž

Připoj se k nám na výzkumném projektu 5G, kde inovujeme a testujeme cloudovou infrastrukturu 5G. JJednou z nejinovativnějších oblastí v...

lokalita

Technologie

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Nesplňuji všechny požadavky na pozici. Má cenu se i tak hlásit?

Ano! Nehledáme hotové profíky, ale lidi s otevřenou hlavou a ochotou se učit. Určitě nám pošli životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil. Pokud se nám tvoje zkušenosti a znalosti budou líbit, vše podstatné doučíme nebo ti nabídneme vhodnější pozici přesně pro tebe.

Dostanu notebook?

Ano, bez toho by to nešlo 😊

Jak je to s home-office a prací na dálku?

Home-office teamleader povolí obvykle několik týdnů poté, co se zapracuješ. Vždy ale záleží na konkrétním týmu a domluvě s nadřízeným. Tuto otázku se proto vyplatí položit přímo na pohovoru.

Jak často musím být v práci? Jak skloubím práci se školou? A můžu si dát od práce na delší dobu pauzu – třeba ve zkouškovém období?

Dohoda o pracovní činnosti, kterou při nástupu podepíšeš, dovoluje pracovat maximálně 20 hodin týdně. Je přitom jen a jen na tobě, jak si pracovní hodiny rozvrhneš – a jak se domluvíš se zbytkem týmu a jeho manažerem. Takže podle situace můžeš jeden týden pracovat na maximum a další týden se můžeš plně věnovat třeba škole. V týmech, které pracují na směny, si směny domlouváš dopředu, podle toho, jak potřebuješ.

Jak vypadají první týdny v práci?

První týden tě čekají tzv. induction days, které absolvuješ spolu s ostatními stážisty nastupujícími v daný měsíc. Abys poznal, jak v TietoEVRY fungujeme, budeš k nám do firmy docházet na společná školení. Stážisty na technických pozicích čeká také technické školení. Aby šlo vše hladce a měl jsi někoho, kdo ti pomůže rychle se zorientovat a odpoví na vše, co tě zajímá, dostaneš přiděleného “buddyho“ – člověka, který ti vše osobně ukáže, vysvětlí a zasvětí tě. S otázkami ohledně stáže se můžeš obracet i na studentskou komunitu.

Jak můžu rozvíjet v TietoEVRY svou kariéru během stáže – a po ní?

Můžeš se posouvat v rámci jednoho týmu (zajímavější a složitější úkoly, více zodpovědnosti) nebo můžeš klidně přejít i do jiného týmu na zcela odlišnou pozici. Pokud si vzájemně „sedneme“ a ty k nám nastoupíš na plný úvazek, otevře se ti celý nový vesmír možností. Jak je využiješ, je jen na tobě (a tvých schopnostech).

Je možnost po stáži pokračovat na plný úvazek?

Samozřejmě! Pokud do týmu zapadneš lidsky i profesně a spolupráce ti bude vyhovovat, je plný úvazek další logický krok. Většina týmů stejně přijímá stážisty s cílem zaměstnat je později na plný úvazek. Více než polovina (v Brně dokonce 70 %) stážistů pak v TietoEVRY zůstane.