<

#

HR Specialista

Stáž v týmu recruiterů pro studenta prvního nebo druhého ročníku VŠ (preferujeme spolupráci na více let). Pokud tě zajímá personalistika a už při škole na sobě chceš pracovat, toto je ideální možnost. Práce zabere cca 20h týdně a rozložení pracovní doby je na tobě, chceme jen vědět, kdy se na tebe můžeme obracet. Vyjdeme ti vstříc i v době zkouškového.

Práce u nás tě bude zajímat, pokud:

 • Baví Tě sociální sítě a třeba i psaní textů, nejčastěji se budeš pohybovat na LinkedIn.
 • Hledáš dlouhodobou práci, která není o skenování a zakládání papírů, ale je to činnost s vysokou přidanou hodnotou pro tým recruiterů a s velkým dopadem pro celou firmu.
 • Zajímá tě oblast náboru zaměstnanců. Nahlédneš do celého procesu, ale ovlivňovat budeš tu nejdůležitější úvodní část – mapování trhu, vyhledávání kandidátů a jejich první oslovení.
 • Pracuješ pečlivě a zodpovědně. Vše tě naučíme, ale očekáváme, že budeš platným členem týmu, bude na tebe spoleh a budeš se chtít také dál vzdělávat sám/sama.
 • Nebojíš se ptát a říkat své názory nebo nápady. Máme pochopení a víme, že začátky mohou být složité. Může nám ale pomoci, že se na věci budeš dívat novým pohledem.
 • Umíš si v činnostech vytvořit systém a vládneš excelu. Nebudeme ti linkovat, jak má vypadat tvůj pracovní den, zajímá nás jen, jak se ti daří posouvat kupředu a pomáhat recruiterům.
 • Komunikuješ anglicky přirozeně a zbytečně tě to nestresuje.

A jak tedy bude vypadat tvůj den?

Tvým úkolem bude pomáhat recruiterům s náborem, s hledáním správných kandidátů pro naše otevřené pozice. Budeš zjišťovat od recruiterů jejich požadavky a potřeby. Budeš s námi na meetinzích, ať jsi v obraze a nic ti neuteče. Naučíš se správně vyfiltrovat kandidáty a poznáš, kteří se hodí pro naše pozice. Napíšeš jim krátký a chytlavý text, který vzbudí jejich zájem a budeš s nimi dál komunikovat. Moc ti pomůže, pokud se zároveň zajímáš o IT a alespoň trochu rozumíš dané terminologii. I to se ale dá naučit!

 

Co nabízíme:

Hodinovou sazbu, na které se domluvíme. Vždy včas na tvém účtu.
Pracovní dobu uzpůsobenou tvému studiu.
Mentora a tým, který se ti bude věnovat.
Mnoho vzdělávacích aktivit. Nenecháme tě v tom.
Možnost používat AJ každý den.
Skvělou praxi pro tvou budoucí práci.
Občerstvení na pracovišti, příspěvek na obědy ke mzdě.
Možnost podílet se na dalších zajímavých projektech.
  Není tohle to pravé?

  Nevadí! Pokud si nevybereš z nabídky stáží, kontaktuj nás i tak (zde) – třeba společně najdeme tu správnou pracovní náplň pro tvou chytrou a cílevědomou hlavu 😉

  Podobné pozice

  stáž

  Zajímá Tě oblast HR? Chtěl/a bys zjistit, co vše je spojeno s náborem lidí do firmy? Účastnit se akcí a...

  lokalita

  Technologie

  stáž

  Náš Unixový tým poskytuje management Unix serverů pro různé klienty. Podporované platformy jsou RedHat a SUSE Linux, HP-UX a Solaris....

  lokalita

  Technologie

  stáž

  Spravujeme několik vysoce efektivních, bezpečných datových center v pěti zemích. Naši zákazníci jsou z nejnáročnějších uživatelů IT v severských zemích....

  lokalita

  Technologie

  ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

  Nesplňuji všechny požadavky na pozici. Má cenu se i tak hlásit?

  Ano! Nehledáme hotové profíky, ale lidi s otevřenou hlavou a ochotou se učit. Určitě nám pošli životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil. Pokud se nám tvoje zkušenosti a znalosti budou líbit, vše podstatné doučíme nebo ti nabídneme vhodnější pozici přesně pro tebe.

  Dostanu notebook?

  Ano, bez toho by to nešlo 😊

  Jak je to s home-office a prací na dálku?

  Home-office teamleader povolí obvykle několik týdnů poté, co se zapracuješ. Vždy ale záleží na konkrétním týmu a domluvě s nadřízeným. Tuto otázku se proto vyplatí položit přímo na pohovoru.

  Jak často musím být v práci? Jak skloubím práci se školou? A můžu si dát od práce na delší dobu pauzu – třeba ve zkouškovém období?

  Dohoda o pracovní činnosti, kterou při nástupu podepíšeš, dovoluje pracovat maximálně 20 hodin týdně. Je přitom jen a jen na tobě, jak si pracovní hodiny rozvrhneš – a jak se domluvíš se zbytkem týmu a jeho manažerem. Takže podle situace můžeš jeden týden pracovat na maximum a další týden se můžeš plně věnovat třeba škole. V týmech, které pracují na směny, si směny domlouváš dopředu, podle toho, jak potřebuješ.

  Jak vypadají první týdny v práci?

  První týden tě čekají tzv. induction days, které absolvuješ spolu s ostatními stážisty nastupujícími v daný měsíc. Abys poznal, jak v TietoEVRY fungujeme, budeš k nám do firmy docházet na společná školení. Stážisty na technických pozicích čeká také technické školení. Aby šlo vše hladce a měl jsi někoho, kdo ti pomůže rychle se zorientovat a odpoví na vše, co tě zajímá, dostaneš přiděleného “buddyho“ – člověka, který ti vše osobně ukáže, vysvětlí a zasvětí tě. S otázkami ohledně stáže se můžeš obracet i na studentskou komunitu.

  Jak můžu rozvíjet v Tietoevry svou kariéru během stáže – a po ní?

  Můžeš se posouvat v rámci jednoho týmu (zajímavější a složitější úkoly, více zodpovědnosti) nebo můžeš klidně přejít i do jiného týmu na zcela odlišnou pozici. Pokud si vzájemně „sedneme“ a ty k nám nastoupíš na plný úvazek, otevře se ti celý nový vesmír možností. Jak je využiješ, je jen na tobě (a tvých schopnostech).

  Je možnost po stáži pokračovat na plný úvazek?

  Samozřejmě! Pokud do týmu zapadneš lidsky i profesně a spolupráce ti bude vyhovovat, je plný úvazek další logický krok. Většina týmů stejně přijímá stážisty s cílem zaměstnat je později na plný úvazek. Více než polovina (v Brně dokonce 70 %) stážistů pak v TietoEVRY zůstane.