#

Customer Support

Do našeho Operation enablement týmu v TietoEVRY Ostrava hledáme studentskou posilu na stáž v oblasti zákaznícké podpory.

 

Tvým úkolem bude:

 • dohled nad incidentami, požadavkami a non-assigned ticketmi v SNOW toolu,
 • pomoc Customer ITIL Managers (otevíraní/zavíraní Changes, Follow up on Problem, INC, RFF management na zákaznících v rámci Operations Enablement).

Požadujeme:

 • znalost AJ na úrovni minimálně B1,
 • proaktivní přístup – nebát se vyjít z komfortní zóny a být připraven chopit se akce.

Co ti můžeme nabídnout my?

 • Skutečné projekty a zapojení do týmové práce (Agile, Scrum, DevOps, Kanban…).
 • Variabilní pracovní doba s ohledem na tvoje studium, zájmy nebo rodinu.
 • V TietoEVRY si všichni tykáme, vzájemně se respektujeme, nebojíme si dávat pravdivou zpětnou vazbu a dbáme na rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.
 • Po nástupu ti přidělíme buddyho, který stáží prošel před tebou, a který tě zasvětí, jak v TietoEVRY fungujeme, na koho se s čím obrátit atd.
 • Příspěvek na obědy v hodnotě 65 Kč za každý pracovní den ke mzdě.
 • Vzdělávání a osobní rozvoj formou seminářú a workshopů.
 • Ovoce a občerstvení na pracovišti zdarma.
 • Chill out & relax zóny.
 • Fitko přímo v ostravské budově zdarma.

V případě, že všechno půjde jako po másle, nabízíme naším studentům po ukončení studia možnost přechodu na hlavní pracovní poměr. Jestli tě zajímá, jak se u nás bývalým stážistům vede, podívej se například na příběh Matúše nebo Adély a Karin.

Není tohle to pravé?

Nevadí! Pokud si nevybereš z nabídky stáží, kontaktuj nás i tak (zde) – třeba společně najdeme tu správnou pracovní náplň pro tvou chytrou a cílevědomou hlavu 😉

Mám zájem o tuto pozici

Podobné pozice

stáž

Náš Unixový tým poskytuje management Unix serverů pro různé klienty. Podporované platformy jsou RedHat a SUSE Linux, HP-UX a Solaris....

lokalita

Technologie

stáž

Jsi student VŠ a zajímají tě webové aplikace? Znáš základy .NET nebo JavaScriptu a chceš zjistit, jak je využít ve...

lokalita

Technologie

stáž

Připoj se k nám na výzkumném projektu 5G, kde inovujeme a testujeme cloudovou infrastrukturu 5G. JJednou z nejinovativnějších oblastí v...

lokalita

Technologie

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Nesplňuji všechny požadavky na pozici. Má cenu se i tak hlásit?

Ano! Nehledáme hotové profíky, ale lidi s otevřenou hlavou a ochotou se učit. Určitě nám pošli životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil. Pokud se nám tvoje zkušenosti a znalosti budou líbit, vše podstatné doučíme nebo ti nabídneme vhodnější pozici přesně pro tebe.

Dostanu notebook?

Ano, bez toho by to nešlo 😊

Jak je to s home-office a prací na dálku?

Home-office teamleader povolí obvykle několik týdnů poté, co se zapracuješ. Vždy ale záleží na konkrétním týmu a domluvě s nadřízeným. Tuto otázku se proto vyplatí položit přímo na pohovoru.

Jak často musím být v práci? Jak skloubím práci se školou? A můžu si dát od práce na delší dobu pauzu – třeba ve zkouškovém období?

Dohoda o pracovní činnosti, kterou při nástupu podepíšeš, dovoluje pracovat maximálně 20 hodin týdně. Je přitom jen a jen na tobě, jak si pracovní hodiny rozvrhneš – a jak se domluvíš se zbytkem týmu a jeho manažerem. Takže podle situace můžeš jeden týden pracovat na maximum a další týden se můžeš plně věnovat třeba škole. V týmech, které pracují na směny, si směny domlouváš dopředu, podle toho, jak potřebuješ.

Jak vypadají první týdny v práci?

První týden tě čekají tzv. induction days, které absolvuješ spolu s ostatními stážisty nastupujícími v daný měsíc. Abys poznal, jak v TietoEVRY fungujeme, budeš k nám do firmy docházet na společná školení. Stážisty na technických pozicích čeká také technické školení. Aby šlo vše hladce a měl jsi někoho, kdo ti pomůže rychle se zorientovat a odpoví na vše, co tě zajímá, dostaneš přiděleného “buddyho“ – člověka, který ti vše osobně ukáže, vysvětlí a zasvětí tě. S otázkami ohledně stáže se můžeš obracet i na studentskou komunitu.

Jak můžu rozvíjet v TietoEVRY svou kariéru během stáže – a po ní?

Můžeš se posouvat v rámci jednoho týmu (zajímavější a složitější úkoly, více zodpovědnosti) nebo můžeš klidně přejít i do jiného týmu na zcela odlišnou pozici. Pokud si vzájemně „sedneme“ a ty k nám nastoupíš na plný úvazek, otevře se ti celý nový vesmír možností. Jak je využiješ, je jen na tobě (a tvých schopnostech).

Je možnost po stáži pokračovat na plný úvazek?

Samozřejmě! Pokud do týmu zapadneš lidsky i profesně a spolupráce ti bude vyhovovat, je plný úvazek další logický krok. Většina týmů stejně přijímá stážisty s cílem zaměstnat je později na plný úvazek. Více než polovina (v Brně dokonce 70 %) stážistů pak v TietoEVRY zůstane.