#

Cloud Infrastructure DevOps Internship

Připoj se k nám na výzkumném projektu 5G, kde inovujeme a testujeme cloudovou infrastrukturu 5G. JJednou z nejinovativnějších oblastí v cloudovém světě je monitoring, který se nyní transformuje na streaming telemetry. Naším cílem je nastavit telemetrii, která nám může poskytnout co nejvíce přesných informací o naší infrastruktuře. Pomoz nám transformovat náš stávající systém na moderní, škálovatelný, dobře automatizovaný (z hlediska DevOps) a přesný zdroj informací o naší cloudové infrastruktuře 5G.

 

Co budeš dělat?

 • budovat testovací cloudovou infrastrukturu
 • nasazovat, testovat, automatizovat a porovnávat různé monitorovací architektury
 • pomůžeš nám vybrat nejlepší architektur
 • pomůžeš nám integrovat tvoje řešení do naší infrastruktury

Bude super pokud budeš mít

 • ochotu učit se
 • otevřené a inovativní myšlení
 • zkušenosti s Dockerem nebo Kubernetes
 • základní znalosti Linuxu
 • základní znalosti sítí
 • anglický jazyk slovně i písemně

A za to ti nabízíme…

 • flexibilní pracovní dobu
 • chill out a relax zónu
 • kávu a ovoce na pracovišti
 • meal vourchers 65 CZK k výplatě
 • přátelskou a otevřenou severskou kultura, která respektuje Tvoje časové možnosti
 • oslavy úspěchů, svateb – společné aktivity
 • bankovní účet zdarma
 • speciální nabídky od lokálních partnerů (O2 family, Datart VIP program apod.)

Není tohle to pravé?

Nevadí! Pokud si nevybereš z nabídky stáží, kontaktuj nás i tak (zde) – třeba společně najdeme tu správnou pracovní náplň pro tvou chytrou a cílevědomou hlavu 😉

Mám zájem o tuto pozici

Podobné pozice

stáž

HLEDÁME JUNIOR C# A .NET DEVELOPERY PRO PAPÍRENSKÝ PRŮMYSL Víme, že ještě nemáte mnoho pracovních zkušeností, ale že jste odhodláni...

lokalita

Technologie

stáž

Náš Unixový tým poskytuje management Unix serverů pro různé klienty. Podporované platformy jsou RedHat a SUSE Linux, HP-UX a Solaris....

lokalita

Technologie

stáž

Jsi student VŠ a zajímají tě webové aplikace? Znáš základy .NET nebo JavaScriptu a chceš zjistit, jak je využít ve...

lokalita

Technologie

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Nesplňuji všechny požadavky na pozici. Má cenu se i tak hlásit?

Ano! Nehledáme hotové profíky, ale lidi s otevřenou hlavou a ochotou se učit. Určitě nám pošli životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil. Pokud se nám tvoje zkušenosti a znalosti budou líbit, vše podstatné doučíme nebo ti nabídneme vhodnější pozici přesně pro tebe.

Dostanu notebook?

Ano, bez toho by to nešlo 😊

Jak je to s home-office a prací na dálku?

Home-office teamleader povolí obvykle několik týdnů poté, co se zapracuješ. Vždy ale záleží na konkrétním týmu a domluvě s nadřízeným. Tuto otázku se proto vyplatí položit přímo na pohovoru.

Jak často musím být v práci? Jak skloubím práci se školou? A můžu si dát od práce na delší dobu pauzu – třeba ve zkouškovém období?

Dohoda o pracovní činnosti, kterou při nástupu podepíšeš, dovoluje pracovat maximálně 20 hodin týdně. Je přitom jen a jen na tobě, jak si pracovní hodiny rozvrhneš – a jak se domluvíš se zbytkem týmu a jeho manažerem. Takže podle situace můžeš jeden týden pracovat na maximum a další týden se můžeš plně věnovat třeba škole. V týmech, které pracují na směny, si směny domlouváš dopředu, podle toho, jak potřebuješ.

Jak vypadají první týdny v práci?

První týden tě čekají tzv. induction days, které absolvuješ spolu s ostatními stážisty nastupujícími v daný měsíc. Abys poznal, jak v TietoEVRY fungujeme, budeš k nám do firmy docházet na společná školení. Stážisty na technických pozicích čeká také technické školení. Aby šlo vše hladce a měl jsi někoho, kdo ti pomůže rychle se zorientovat a odpoví na vše, co tě zajímá, dostaneš přiděleného “buddyho“ – člověka, který ti vše osobně ukáže, vysvětlí a zasvětí tě. S otázkami ohledně stáže se můžeš obracet i na studentskou komunitu.

Jak můžu rozvíjet v TietoEVRY svou kariéru během stáže – a po ní?

Můžeš se posouvat v rámci jednoho týmu (zajímavější a složitější úkoly, více zodpovědnosti) nebo můžeš klidně přejít i do jiného týmu na zcela odlišnou pozici. Pokud si vzájemně „sedneme“ a ty k nám nastoupíš na plný úvazek, otevře se ti celý nový vesmír možností. Jak je využiješ, je jen na tobě (a tvých schopnostech).

Je možnost po stáži pokračovat na plný úvazek?

Samozřejmě! Pokud do týmu zapadneš lidsky i profesně a spolupráce ti bude vyhovovat, je plný úvazek další logický krok. Většina týmů stejně přijímá stážisty s cílem zaměstnat je později na plný úvazek. Více než polovina (v Brně dokonce 70 %) stážistů pak v TietoEVRY zůstane.