<

#

Administrativní support HR týmu

Zajímá Tě oblast HR? Chtěl/a bys zjistit, co vše je spojeno s náborem lidí do firmy? Účastnit se akcí a pomáhat je realizovat? Nebojíš se administrativy a chceš poznat fajn lidi? 😊 

Do našeho přátelského týmu hledáme někoho, kdo nám pomůže 😊. Zakládat kandidáty do databází, pomáhat s procesem jejich nástupu do firmy, zorganizovat nejrůznější akce, rozeslat emaily, pracovat s Linkedinem, plánovat pohovory…atd.  

 

Požadujeme 

 • Potřebujeme Tě alespoň hodinku nebo dvě denně (v případě, že nemůžeš nějaký den, to nevadí) a pokud možno dlouhodobě 
 • Co musíš mít je pečlivost 
 • Musí být na Tebe spoleh 
 • Bude fajn, když Tě administrativní práce baví a nevadí Ti občas stereotyp 
 • A taky bude fajn se domluvit anglicky, protože jsme mezinárodní 
 • Chceme k sobě dobrého člověka, kterého můžeme mít rádi 😊 

Nabízíme 

 • Práci v týmu přátelských a dobrých lidí, kteří Ti pomůžou a vždy Tě podrží 
 • Pochopitelně veškeré vybavení k práci (počítač, telefon, tarif) 
 • Severskou kulturu naší firmy – věříme Ti, pomáháme a bereme ohled na Tvůj soukromý život 
 • Fitko v budově zdarma 
 • Ovoce, kafe a občerstvení v práci 
 • A další skvělé věci 😊 
  Není tohle to pravé?

  Nevadí! Pokud si nevybereš z nabídky stáží, kontaktuj nás i tak (zde) – třeba společně najdeme tu správnou pracovní náplň pro tvou chytrou a cílevědomou hlavu 😉

  Podobné pozice

  stáž

  Stáž v týmu recruiterů pro studenta prvního nebo druhého ročníku VŠ (preferujeme spolupráci na více let). Pokud tě zajímá personalistika a...

  lokalita

  Technologie

  stáž

  Náš Unixový tým poskytuje management Unix serverů pro různé klienty. Podporované platformy jsou RedHat a SUSE Linux, HP-UX a Solaris....

  lokalita

  Technologie

  stáž

  Spravujeme několik vysoce efektivních, bezpečných datových center v pěti zemích. Naši zákazníci jsou z nejnáročnějších uživatelů IT v severských zemích....

  lokalita

  Technologie

  ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

  Nesplňuji všechny požadavky na pozici. Má cenu se i tak hlásit?

  Ano! Nehledáme hotové profíky, ale lidi s otevřenou hlavou a ochotou se učit. Určitě nám pošli životopis nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil. Pokud se nám tvoje zkušenosti a znalosti budou líbit, vše podstatné doučíme nebo ti nabídneme vhodnější pozici přesně pro tebe.

  Dostanu notebook?

  Ano, bez toho by to nešlo 😊

  Jak je to s home-office a prací na dálku?

  Home-office teamleader povolí obvykle několik týdnů poté, co se zapracuješ. Vždy ale záleží na konkrétním týmu a domluvě s nadřízeným. Tuto otázku se proto vyplatí položit přímo na pohovoru.

  Jak často musím být v práci? Jak skloubím práci se školou? A můžu si dát od práce na delší dobu pauzu – třeba ve zkouškovém období?

  Dohoda o pracovní činnosti, kterou při nástupu podepíšeš, dovoluje pracovat maximálně 20 hodin týdně. Je přitom jen a jen na tobě, jak si pracovní hodiny rozvrhneš – a jak se domluvíš se zbytkem týmu a jeho manažerem. Takže podle situace můžeš jeden týden pracovat na maximum a další týden se můžeš plně věnovat třeba škole. V týmech, které pracují na směny, si směny domlouváš dopředu, podle toho, jak potřebuješ.

  Jak vypadají první týdny v práci?

  První týden tě čekají tzv. induction days, které absolvuješ spolu s ostatními stážisty nastupujícími v daný měsíc. Abys poznal, jak v TietoEVRY fungujeme, budeš k nám do firmy docházet na společná školení. Stážisty na technických pozicích čeká také technické školení. Aby šlo vše hladce a měl jsi někoho, kdo ti pomůže rychle se zorientovat a odpoví na vše, co tě zajímá, dostaneš přiděleného “buddyho“ – člověka, který ti vše osobně ukáže, vysvětlí a zasvětí tě. S otázkami ohledně stáže se můžeš obracet i na studentskou komunitu.

  Jak můžu rozvíjet v Tietoevry svou kariéru během stáže – a po ní?

  Můžeš se posouvat v rámci jednoho týmu (zajímavější a složitější úkoly, více zodpovědnosti) nebo můžeš klidně přejít i do jiného týmu na zcela odlišnou pozici. Pokud si vzájemně „sedneme“ a ty k nám nastoupíš na plný úvazek, otevře se ti celý nový vesmír možností. Jak je využiješ, je jen na tobě (a tvých schopnostech).

  Je možnost po stáži pokračovat na plný úvazek?

  Samozřejmě! Pokud do týmu zapadneš lidsky i profesně a spolupráce ti bude vyhovovat, je plný úvazek další logický krok. Většina týmů stejně přijímá stážisty s cílem zaměstnat je později na plný úvazek. Více než polovina (v Brně dokonce 70 %) stážistů pak v TietoEVRY zůstane.